הסעות לנכים
קרדיט https://uriel-tours.co.il/

לא בכל רכב אפשר או ניתן להסיע אדם נכה ולכן כאשר נדרש השירות של הסעות לנכים לא כל חברת הסעות יכולה לעמוד באתגר. יש סוגים שונים של נכויות וסוגים שונים של אביזרים או חפצים שהנכים יזדקקו איתם כאשר הם ייסעו למקום זה או אחר ולכן חשוב מאד שסדרן הנסיעות או הנציג של חברת ההסעות יידעו שמדובר בהסעה לאדם נכה או אנשים נכים וכך אפשר יהיה להיערך בצורה הטובה ביותר לקראת הנסיעה. יש נכים שלא הולכים לשום מקום ללא זוג הקביים שלהם ויש נכים שיושבים בכיסאות גלגלים. ההסעה עבור אלה או עבור אלה תהיה שונה ומותאמת.

איך יודעים איזה סוג של הסעות לנכים נדרש?

כאשר לקוח זה או אחר פונה לחברת הסעות ומבקש הסעות חשוב מאד להבין בדיוק במה מדובר – כמה נוסעים, מה סוג הנכות או המוגבלות הפיזית, איזה סוג מיוחד של רכב נדרש וכמובן שחשוב לשאול כל שאלה שמתעוררת בעניין. אנשים שעובדים עם נכים יתכן מאד ויידעו בעצמם איך יהיה הכי נכון וכדאי להיערך לקראת הנסיעה המתוכננת וגם יהיה להם ידע רב בנוגע להתאמה של כלי רכב כך שיתאימו להסעה של אנשים נכים. חברה שמציעה שירות זה תוכל לעמוד לרשותם של אנשים רבים בעלי מוגבלויות פיזיות שונות ובזכותה הם יוכלו להגיע מכל מקום לכל מקום בצורה אדיבה, נוחה וכזאת שמותאמת להם.

החשיבות של התאמת הנסיעה לנוסעים

כל נוסע של חברת הסעות צריך ורוצה לדעת שהנסיעה שלו תהיה נוחה ומתאימה לו, בעיקר כאשר מדובר על הסעות  שצריכים התאמות מיוחדות על מנת להוציא את הנסיעה אל הפועל. כיום יש מודעות גבוהה מאד להתאמות הנדרשות לנכים בשלל תחומים מתחומי החיים, זאת על מנת לוודא שהם יכולים לקחת חלק בכל פעולה בדיוק כמו החברה הכללית והציבור הרחב. גם תחום ההסעות לא מוחרג ואפשר להסיע כל אדם בקלות ובנוחות.

אצל הסעות אוריאל תמצאו מגוון אוטובוסים ורכבי הסעות שמתאימים לכל סוג של נוסעים ומטיילים בכל הגילאים וגם לנכים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן