שעורי ריקוד
קרדיט canva

ריקוד משלב בין תנועה לבין הבעה עצמית ורגשית. הריקוד הוא הוכחה אמיתית לכך שגוף ונפש הם אחד. התנועה עושה טוב הן לגוף והן לנפש, מחזקת את הגוף ומהווה כלי לביטוי תחושות ורגשות עד כדי כך שהריקוד הוא כלי תרפויטי של ממש. רבים מכירים את הריקוד המקצועי בו לוקחים חלק רקדנים בעלי יכולות גבוהות מאוד, אך ניתן לרקוד בכל הרמות, להתחיל בכל גיל ובכל שלב ולהתקדם בהדרגה. ישנם גם סוגים שונים של שעורי ריקוד במגוון סגנונות, החל מהסגנונות הקלאסיים כמו בלט דרך המחול המודרני והג'אז ועד להיפ הופ. אם יש בכם חשק, אפילו קטן, לרקוד אל תחביאו את הניצוץ. במקום מקצועי כמו בוסתן- מרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

שעורי ריקוד- מילדות ועד גיל מבוגר

מעבר לכך שריקוד אינו תלוי בידע וניסיון וכל אחד יכול להתחיל ללמוד לרקוד, הריקוד גם אינו תלוי גיל. באופן טבעי, המצב הבריאותי צריך להיות תקין וגם יכולת התנועה צריכה להיות סבירה, אך מכאן כולם יכולים להתקדם ולבחור שעורים המותאמים  לשכבת הגיל שלהם ולניסיון. למקום אשר מוקדש כולו לריקוד ולתנועה, מקום המנוהל ע"י רקדן מקצועי המתמחה גם בלימוד מקצועות הריקוד השונים, כל אחד יוכל לרקוד בשילוב מנצח של הנאה יחד עם התפתחות ועליה הדרגתית ברמת הקושי. בחירת שעור ריקוד צריכה להיות מותאמת לאופי של אדם כשמומלץ לו לבחור את הסגנון שיאפשר לו להביע את עצמו בצורה הטובה ביותר ולהביא את מלוא הפוטנציאל ורמות האנרגיה שבו לכדי מימוש.

ריקוד- רק עם מומחים בתחום

לכאורה נראה שאפשר לבחור שעור בכל מתנ"ס או מרכז קהילתי. עם זאת, כדי שתדייקו ותבחרו את הסגנון המתאים לכם ביותר, כדי שתקבלו יחס אישי ומקצועי שיתן לכם להרגיש התקדמות והתפתחות אמיתית, חשוב לבחור את המקום המתמקצע ומתמחה במקצועות המחול והתנועה. בבוסתן- מרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף עומדות בפניכם אפשרויות שונות לגבי בחירת שעורי תנועה וגם שעורים אחרים כמו יוגה, פילאטיס ועוד. המקום לא רק מנוהל ע"י מומחה בתחום אלא גם המדריכים עברו כל אחד את ההכשרה המתאימה והם בעלי ניסיון רב. מוזמנים ליצור קשר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן