קרדיט PIXABAY

זוכרים את הימים שבהם יכולנו רק להמתין לתור אצל הרופא בקופת החולים? גם אם המצב היה ממש גרוע וגם אם התחושה הפיזית אמרה שמשהו לא בסדר בגוף שלכם? ובכן היום, במצב מסכן חיים ואפילו סתם ברגעים שונים של החיים, אפשר להתקשר לעזרת חברת HUMAN TEST ולהזמין שירותי רפואה פרטיים עד לדלת הבית, בקלות וביעילות.

שירותי אחות עד הבית – לכל צרה שלא תהיה

אחות פרטית בבית היא לא רק שירות פריבילגי לאנשים שיש להם המון כסף. אלא ממש מצרך חיוני שמאפשר לאנשים רבים לנהל את שגרת החיים שלהם בצורה הרבה יותר בריאה אבל גם הרבה יותר יעילה מבחינת לוחות הזמנים. זהו שירות יחסית חדש, אשר הולך וצובר תאוצה בישראל של השנים האחרונות, והוא יכול להיות שירות משלים לשירותי קופות החולים הממלכתיות. מה שאומר שיש לכם פה יתרון משמעותי אותו אתם רוצים לנצל על מנת לאפשר לעצמכם לשמור על איכות חיים טובה יותר, לכל אחד ואחד מבני המשפחה.

טיפול אחד ואתם יכולים לגלות המון מידע חיוני

כמעט כל צורך שאתם יכולים לחשוב עליו ברמה הרפואית, מקבל מענה גם בעזרת שירותיהם של רופאים פרטיים מקצועיים. למשל, ניתן לבצע בדיקת ויטמין b12 כדי לגלות האם אתם צריכים תוספי תזונה כאלה ואחרים. או לקבל טיפול פיזי לדוגמת החלפת תחבושות כדי להתמודד עם פציעה או שיתוק של אחד מבני המשפחה. כאשר לצידכם עומדים טובי הרופאים והמטפלים, בהחלט יש לכם את היכולת לקבל מענה נרחב מאוד ולגלות מה המצב הפיזי שלכם.

הדיסקרטיות והאחריות הרפואית – עושים את כל ההבדל

ועדיין, אם יש משהו שמאוד חשוב לכם לעמוד עליו הוא היכולת לשמור על החיסיון הרפואי. למשל, כאשר אתם מבצעים בדיקות דם פוריות ורוצים להבין איך יראה העתיד של התא המשפחתי שלכם, לא תרצו לצאת מהבית ולתעד את המידע במערכות הרפואיות של המדינה. כך שדווקא האפשרות לבצע את הבדיקה במרחב הפרטי שלכם ותחת הדרישות לשמירה על סודיות וחיסיון, היא דרך בטוחה מבחינתכם.

הצוות המיומן והמנוסה של חברת HUMAN TEST עושה את כל המאמצים על מנת לאפשר לכם לקבל את איכות שירותי הרפואה הגבוהה ביותר עד דלת הבית שלכם. אנו מבינים את החשיבות של יצירת מגוון רחב של שירותי רפואה ועובדים רק עם הרופאים הטובים והמנוסים ביותר בתחום ההתמחות שלהם. לפרטים נוספים 1-700-700-709.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן