קרדיט - Canva

התשתיות של בניינים משותפים רבים עוברים כיום שדרוגים כדי להתאים לסטנדרטים שמקובלים כעת בבנייה ובתכנון בניינים מודרניים, בעלי תשתיות של בית חכם. בין היתר, מתאימים אותן גם לצריכה המרובה של תקשורת וחשמל בגלל העלייה ברמת החיים והדרישה לקבל איכות חיים אפילו בבניין משותף בדיוק כמו בבית פרטי. בין היתר, מבקשים כיום גם התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בבניינים משותפים ולא רק בבתים פרטיים ואפשר למצוא אותן במקומות רבים. הנוחות והקלות של טעינת רכב חשמלי הופכת את העמדות האלה למבוקשות מאוד כי לאף אחד לא נוח להטעין רכב בעמדות ציבוריות ולבזבז את הזמן. עמדה כזאת יכולה לשמש אתכם במהלך הלילה ובכך לייתר את הצורך בתחנות דלק ולהועיל לאיכות הסביבה כמו גם לחשבון הבנק שלכם. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה מעמידה לרשות הדיירים את אנשי המקצוע שלה בכל צורך חדש שמתעורר להתקין עמדות טעינה בבניין.

מחירים משתנים

הצורך בעמדת טעינה מחייב התייחסות גם לשאלה האם אפשר להקים עמדת טעינה בבניין משותף שיש לו מבנה שאינו מקל על כך. יש כמה סוגיות שחשוב להכיר לפני כן ולא רק בגלל עלות התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי. מחיר התקנת עמדת טעינה לרכב משתנה לפי מורכבות הנגישות והזמינות של החניה לחיבור ללוח החשמל וגם תלוי בפתרון שבו בוחרים כדי למדוד ולתמחר את מחיר החשמל שנצרך. יש פתרונות שאפשר להתאים לכל בניין לפי המבנה שלו וזה כולל גם את הביטוח שיש לעשות לכל מתקן חשמלי כזה שנמצא חשוף בחניה וגם את שאלת הרישום בטאבו של החניה.

מה שנוח למפרט הבניין שלכם נוח גם להקמה

חברת התקנה לעמדות טעינה שמחזיקה אנשי מקצוע מומחים בתחום זה יכולה להתמודד עם הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בבניין משותף. זה אפשרי גם בבית פרטי כמובן ויותר בקלות ולכן אתם יכולים להזמין לעצמכם את התקנת העמדה ולחסוך את הנסיעות לטעינת הרכב במקומות ציבוריים. מהיום, קל יותר להגיע למצב כזה בעזרת פתרונות טכנולוגיים שונים שמציעים מומחי החברה. התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבניין משותף יכולה להיעשות בקלות עם החיבור ללוח החשמל המשותף של הבניין אבל בהפרדה למונים נפרדים על מנת לחייב רק את מי שרוצה להשתמש בלוח כדי להתחבר עם הרכב שלו, ואפשר לפצל למונים נפרדים לכל דייר. חברת הוריקן המרכז הישראלי להתקנת עמדות טעינה תשמח להציע לכם את השירותים המקצועיים והפתרונות השונים בתחום זה לבניינים משותפים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן