קרדיט צילום באדיבות אלטמן
קרדיט צילום באדיבות אלטמן

אלטמן בריאות משיקה מארז פרוביוטיק Shape  Summerבמהדורה מוגבלות לחודשי אוגוסט-ספטמבר, הכוללים: שני מוצרי פרוביוטיק Shape עם החיידק הפרוביוטי ™B-420, מוצר Fiber פרוביוטיק- סיבים תזונתיים בתוספת פרוביוטיקה המסייעים לתחושת שובע ותפקוד תקין של מערכת העיכול, בקבוק מים איכותי וצידנית. את המארז ניתן להשיג רק בסניפי Be פארם ברחבי הארץ ובשופרסל און-ליין.

מארז פרוביוטיק Shape של אלטמן בריאות, מציע שילוב של מספר מוצרים  המסייעים לשמור על הגזרה לאורך זמן, בצורה בריאה ונבונה. במארז ניתן למצוא את המוצר פרוביוטיק Shape המכיל את החיידק ™B-420- מחקרים הראו כי צריכתו מביאה לירידה של 300 קלוריות באופן יומי, מפחית מסת שומן ומסייע בירידה בהיקף המותנים.

את המארז החדש, ניתן להשיג רק בסניפי Be ברחבי הארץ ובשופרסל און-לין, והוא פועל בשני מנגנונים: הראשון- מחזק את המחסום התפקודי במעיים ומונע תהליכים דלקתיים המעודדים אגירת שומן; השני- מעלה את ההורמון המסייע לתחושת שובע. כהשלמה לתהליך, המארז מכיל את Fiber פרוביוטיק, מוצר מתקדם המשלב סיבים תזונתיים פרה-ביוטיים יחד עם פרו-ביוטיקה, שילוב המספק מצע נוח לגידול חיידקים ידידותיים ומספק במקביל את החיידקים הידידותיים. המוצר הינו אבקה, ללא טעם וריח, כשר וטבעוני, אשר ניתן לערבב במים או במזון רך.

קרדיט צילום באדיבות אלטמן
קרדיט צילום באדיבות אלטמן

בכדי להשלים את תהליך הירידה במשקל ושמירה על אורח חיים בריא ונכון, מצורף למארז בקבוק מים, להקפדה של שתייה לאורך היום, וצידנית מושלמת בה אפשר לקחת מזון מזין לכל מקום וכך ניתן לשמור רצף אכילה מסודר במהלך כל השבוע, גם מחוץ לבית.

קרדיט: באדיבות אלטמן

מחיר: 199.9 ש"ח

את המארז ניתן יהיה להשיג רק בסניפי Be פארם ברחבי הארץ ובשופרסל און-לין

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן