קרדיט: brit-mila.net

מוהל רפואי מל תינוקות ומבוגרים אשר חפצים בכך. הכשרתו הרפואית מאפשרת לו לבצע את הפרוצדורות הללו באופן המקצועי ביותר שניתן לעשות. הוא עושה שימוש בכלים וחומרים תקניים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. הוא מקפיד גם לשוחח עם ההורים החוששים מתוך רצון להרגיעם. ארגון ברית יוסף יצחק עוסק בתחום, מציע מוהלים מוכשרים וניתן לקבל אצלו מידע רב.

מוהל רפואי – מוסמך לעבודתו

מוהל רפואי הינו בעל הסמכה המגיעה מלימודים במסגרת רפואית, מהתנסות במהלכם ובעמידה בכל ההתחייבויות המתבקשות. משום כך הוא מכיר לעומק את כל הנושא. ברית מילה לתינוק נעשית לאחר שמונה ימים מהלידה אלא אם הוא חולה. מוהל רפואי יודע לבדוק היטב את תיקו הרפואי ולוודא שהוא כשיר. לקראת הברית הוא מכין עצמו נפשית ופיזית. הוא נוטל ידיו, מנקה היטב ציפורניו באמצעות מברשת, לובש חלוק ושומר על היגיינה אשית. הוא יקפיד שהתינוק ישכב על משטח קשיח ושהסנדק יחזיק את רגליו המפוסקות היטב כדי למנוע תזוזה אפשרית. לאחר חבישת הפצע שנוצר הוא יתדרך את ההורים לגבי המשך טיפול ויעקב בעצמו אחר ההחלמה. הוא משתמש בכלים תקניים כמו סכין חדה, מספריים, מפריד, מגן וכדומה וכן בחומרי חיטוי, חבישה ואלחוש איכותיים. במקרים אחרים וכאשר מבוגר רוצה להוריד את העורלה, הפרוצדורה אמורה להתבצע בחדר ניתוח בתנאים סטריליים מושלמים. המוהל יכול לבצע אותה עקב הכשרתו.

טקס דתי/מסורתי

ברית מילה  נחשבת לטקס דתי/מסורתי. במהלכו שרים, נושאים ברכות, מתעטפים בטלית, לוגמים יין ועוד. כן מכריזים על שם הבן ומגישים כיבוד מתאים. מילה למבוגרים המגיעה על רקע דתי מלווה אף היא באלמנטים דתיים. מלווה יכול להיכנס לחדר הניתוח, לברך וקיים את המצווה כהלכתה.

ארגון מפורסם

ארגון ברית יוסף יצחק מתמחה בתחום, מציע מוהלים מוכשרים ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים מתן שירות בקהילות יהודיות כל העולם, ייעוץ, אחריות, מחירים נוחים ועוד. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית שברשותם לטובת אחרים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן