קרדיט - ninjacity
קרדיט – ninjacity

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מעניינת, תוכנית טלוויזיה המופיעה אצלנו אחת או פעמיים לשבוע מצליח להפוך מאתגר לספורטאים מקצועניים לסוג ספורט של כלל הציבור. אך חתך אוכלוסייה אחד שמאוד נהנה מהמתחמים ואתגרים כמו פארק הנינגה,  אלו דווקא הילדים ובני הנוער ולא רק המבוגרים כמו שאולי יכולים לדמיין. כיום לא מעט ילדים חולמים לטפס ולהיתלות על עמודים ולבסוף ללחוץ על הבאזר, בדיוק כמו יובל שמלא והדבר הזה כשלעצמו חיובי, לבטח בתקופה בה לא מעט ילדים מבלים את רוב זמנם אל מול המסכים.
לכן אחת ההמלצות בבחירה של מתחם נינגה היא ללא ספק הבחירה בנינגה סיטי.

פארק הנינגה-גם לחגים וגם לחוגים

לא מעט תקופות במהלך השנה אנו נאלצים לחפש אחר סידור לילדים, בתקופות החגים ובחופשות הגדולות נתקשה למצוא סידור שכזה בזמן שאנו בעבודה. לכן פארק הנינגה יכול להיות הסידור המעולה עבורם, בין אם מדובר בחוג מסודר אחת לשבוע או ביקור במתחם בימי החופש השונים. כאשר בבחירה של חוג נוכל לקבל תוכנית אימונים בת עשרה חודשים, הכוללת ארבעה דרגות שונות של התקדמות פיזית ומנטלית אל המתקנים והספורט האתגרי.

החוגים אכן יכולים להיות מעולים עבור ילדים ובני הנוער, עם זאת הם מתקיימים אחת לשבוע או לשבועיים ולכן בתקופת החגים למשל נוכל לבלות הרבה יותר זמן עם הילדים שלנו במקום בו הם אוהבים לבלות ולפרוק אנרגיה.

כל היתרונות באתגר הנינגה

פארק הנינגה אכן יכול להיות תעסוקה מעולה עבור ילידינו, עם זאת הוא גם יכול להיות מושלם לפיתוח של יכולות אתלטיות, התנסות בפעילות מגרה ומאתגרת מבחינה קוגניטיבית ואפילו הכרה של עבודת צוות. יתרונות אלו בניגוד לסגנונות ספורט אחרים, יתרמו רבות להתפתחות ילדינו ויעזרו להתמודד עם האתגרים האמיתיים של החיים. לכן בחירה שכזו עשויה לתרום להם רבות לא רק בצורה הפיזית אלא גם בממד המנטלי.

ובבחירה של פארק נינגה מעולה עבור ילדינו לכל מטרה ומועד, נוכל לבחור במקום המושלם עבור אתגר נינגה והוא לא אחר מאשר נינגה סיטי המציעים מעל ל700 מטרים של אתגרים ומסלולים שונים.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן