קרדיט - Canva

על אף שהמגוון של חיפויי הרצפה הוא גדול מאוד, פרקטים הם עדיין הבחירה המועדפת בגלל המראה המגוון, העיצוב החמים והידידותיות לסביבה, שכן הוא עשוי מעץ טבעי ואיכות. הפרקט הגושני עשוי כולו מעץ מלא אך גם בפרקטים הסינטטים כמו פרקט למינציה או פרקט פולימרי ישנה שכבת עץ בתחתית. לחברת צמרת מרכז הפרקטים והשטיחים יש סוגים שונים של פרקטים שאפשר להתאים לדירות, בתים פרטיים, שרדים וחנויות. צמרת עובדים עם מעל אלף גוונים של פרקט, כך שבטוח תוכלו למצוא את העיצוב שמתאים לכם ביותר.

באילו חדרים מומלץ להתקין פרקט?

חיפוי רצפה מפרקט נחשב לחומר יקר, וצריך לשמור עליו בהתאם.

הסלון הוא החדר הראשי של הבית. לחיפוי הרצפה אפשר להשתמש בפרקט בעל עיצוב מקורי, אך חשוב לשים לב לעמידות של הפרקט, שכן מדובר בחדר בו ניתן לארח לא מעט אנשים. ישנם סוגים שונים של פרקטים הנחשבים עמידים במיוחד. כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום.

גם לחדרי שינה וחדרי ילדים לוחות הפרקט הם מתאימים מאוד. אלה חדרים שרוצים להשרות בהם אווירה רגועה וחמימה כך שפרקטים מתאימים בהם במיוחד.

מסדרונות, מטבח וחדרי אמבטיה. בנוסף לתנועה גבוהה במסדרונות, יש בחדרים אלו סביבה משתנה – שינויי טמפרטורה, לחות. בחלל זה ניתן להשתמש בפרקט למינציה אשר בעל עמידות מפני לחות ושינויי טמפרטורה.

כיצד בוחרים פרקטים

כאשר מבקשים לרכוש פרקטים יש להתחשב במס' פרמטרים. כדי שהבחירה שלכם תשמש אתכם במשך שנים רבות, ותצליחו להנות מהיתרונות הרבים של הפרקט, חשוב להתאים את סוג הפרקט המתאים ביותר, בהתאם לדרישות שלכם, לעיצוב הפנים ולתכונות של החומר. חוץ מפרקט מעץ מלא ניתן למצוא פרקט למינציה, או פרקט סינטטי, שהוא זול יותר מפרקט עץ אמיתי. חשוב לציין כי פרקט למינציה הינו פרקט נמכר וכי רוב האוכלוסייה מעדיפה אותו על פני פרקטים אחרים בשל יתרונותיו הרבים מעבר למחיר, ביניהם: עמידות ללחות גבוהה, עמידות בפני שריטות הנראות בקלות על פרקט עץ, והיכולת לבחור צבע המתאים בצורה מושלמת מתוך המגוון הרחב של הצבעים הקיימים כיום. סוג נוסף של פרקט פולימרי הוא קוויק סטפ. פרקט זה עמיד למים ב-100 אחוז, כך שניתן להתקין אותו באזורים עם לחות גבוהה ואפילו רטובים כמו שירותים. הפרקט מיועד למגוון יישומים, לרבות בריכות, סאונות ואזורים נוספים בהם נעשה שימוש תדיר במים על בסיס יומי.  לשאלות נוספות ולבחירת פרקט פנו לחברת צמרת מרכז הפרקטים יבואנית פרקטים ומשווקת פרקט קוויק סטפ בישראל בטלפון 09-7445611 הכנסו לאתר בו תמצאו מידע או בקרו באולם התצוגה שברחוב החרושת 23 רעננה.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן