קונזולות
קרדיט: אקו המפרץ - ציוד לבניין

המילה קונזולות היא תערובת של המילה הלועזית: קונזולה, עם סיומת אות, המאפיינת את השפה העברית. בשפה תקינה, הרי שנקרא לאותן קוזולות זיזים. עבור מי שלא עוסקים בענף הבניה, הרי שהם לא יכולים להעריך את היתרון של קונזולות איכותיות ואת המשמעות שיכולה להיות לאותם פריטים לאורך תהליך הבניה, אבל אנחנו, מי שמכירים התחום מקרוב, יודעים כי הרבה פעמים, התקנה של זיז במקום הנכון בזמן הנכון, יכולה להפוך תהליך ארוך ומורכב, פשוט ויעיל הרבה יותר. בגדול, קונזולות אלו פריטים, אותם אנחנו מחברים לקיר, לפיגום או לשלדה של הבניין, תלוי במקרה, מצד אחד, ומהצד השני, אנחנו מקבלים את האפשרות להשתמש בקורה היוצאת החוצה בתור סוג של 'מנוף קטן'. אנחנו יכולים להשתמש באותן קונזולות כדי להעביר ציוד וסחורה לאורך הבניין עליו אנחנו עמלים כעת, אפשר להשתמש בהן גם עבור אבטחה של אנשי צוות. במאמר הבא נסביר בקצרה את ההבדלים בין הסוגים השונים של הפריטים בקטגוריה הזו.

איך בוחרים קונזולות מתאימות לכל פרויקט

בענף אפשר למצוא סוגים שונים של קונזולות אשר יכולות לשמש את העובדים בכל פעם מעט אחרת. ההמלצה שלנו בדרך כלל היא לרכוש כמה פריטים מכל סוג, אבל בכל זאת, אנחנו רוצים לעמוד על ההבדלים בניהן:

קונזולה גשר: אולי הפריט הנפוץ ביותר בקטגוריה הזו. היא יודעת לשאת משקל של עד 1500 ק"ג. מחברים אותה לקיר עם בורג דיויד ואום המיועד לה באופן ספציפי. היתרון של המוצר הזה הוא בכך שאפשר לכוון את הידית, כך שהזווית תתאים בדיוק לצרכים שלנו בשטח.

קונזולה עם חיבור מאסיבית: גם את הקונזולה הזו מחברים עם בורג דיויד וזו כבר מתאימה למשקלים של עד 300 ק"ג. גם זו נוחה לשימוש והחיסרון שלה הוא שהיא נשארת במנח קבוע. כך שלפני קביעתה לקיר, כדאי לחשוב היכן בדיוק תרצו להניח אותה.

קונזולה עם פין אבטחה: זו יכולה לשאת משקלים של עד 350 ק"ג בשטח. היא עשויה ברזל מלא וזו נחשבת לקונזולה האיכותית והחזקה מכולן.

אנחנו נשמח לענות לשאלות שלכם ולהתאים את המוצרים הרלוונטים עבורכם. חברת 'אקרו המפרץ', תמיד לרשותכם.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן