קורס הבטחת איכות
קרדיט Canva

הבטחת איכות היא טכניקה שבאמצעותה בודקים פקחי בקרת איכות דגימה סטטיסטית של היחידות המיוצרות בתהליך ייצור. קורס הבטחת איכות מלמד איך לבדוק מוצרים לאיתור פגמים ואי-עקביות, והתלמידים לומדים איך לקבוע את אחוז המוצרים הפגומים בהשוואה לתפוקה הכוללת, ולציין את האזורים בתהליך הייצור, שבהם מתרחשים הפגמים. מכללת אורנס לניהול בע"מ, המכללה המקצועית הרב תחומית, מכשירה תלמידים להתקבל למשרות בקרת איכות, בתוכניות למידה מקיפות שמועברות על ידי מרצים מומחים בתעשייה. קורס הבטחת איכות מתמקד גם במרכיבי איכות שירות לקוחות. התלמידים לומדים את האופן שבו כל חלק בארגון תורם לאיכות הכוללת של השירות או המוצר הניתנים, ולומדים טכניקות שונות לניטור ולשיפור האיכות.

תוכנית קורס הבטחת איכות

חשוב להבין שברוב המקרים, איכות היא הערכה מבוססת ערך, ולכן במהלך קורס הבטחת איכות, הערך הנתפס של מוצר על ידי הלקוח משמש כבסיס שעל פיו בקרת איכות יכולה להקים מערכת ניהול. קורסי הבטחת איכות זמינים בפורמטים למתחילים או למתקדמים, ומוצעים בתוכניות למידה מקיפות. נושאים אופייניים במהלך הקורס כוללים למידת תהליכי ייצור, ניהול איכות ובקרת איכות סטטיסטית. שיעור מיוחד במהלך קורס הבטחת איכות מכשיר את התלמידים לבצע בדיקות מוצרים בטכניקות יעילות ומתקדמות, מבלי להרוס את המוצרים. טכניקות אלו יעילות להבטחת איכות של פריטים עדינים במיוחד, כגון יצירות אמנותיות, תכשיטים יוקרתיים או מוצרים מעוצבים. ישנן תוכניות רבות לבקרת איכות שמאפשרות לתלמידים ללמוד ברמה המתאימה להם, וכל הקורסים מסתיימים עם אישורי הסמכה לעסוק בתחום, עם המיומנויות המקצועיות העדכניות הנוגעות לטכנולוגיות ולשיטות החדשניות שנלמדות במהלך קורס הבטחת איכות, כמו תיעוד טכני ושיפור איכות.

בשורה התחתונה, חשוב לבחור היטב את מרכז הלמידה המתאים

למכללת אורנס לניהול בע"מ יש ותק של שנים רבות בתוכניות קורסים מובחרים, ובמהלך השנים הכשרנו מאות תלמידים לקריירות מובילות בתחומי תעשייה מבוקשים. סגל המרצים שלנו מורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחומם, והתלמידים בכל הקורסים מקבלים הדרכה וליווי אישי במהלך השיעורים ובסיום הקורס. אם אתם מעוניינים ללמוד קורס הבטחת איכות, אצלנו תקבלו את ההכשרה המתאימה שתכין אתכם להתחיל קריירה באחד התחומים המשתלמים והמבוקשים ביותר היום בתעשייה. היכנסו לאתר

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן